Výměny olejů a filtrů

Provádím výměny motorových olejů, olejů v manuálních i automatických převodovkách, olejů diferenciálů, olejů servořízení. Dále výměny olejových, vzduchových, palivových a kabinových (pylových) filtrů.

Olejové náplně ve Vašem voze je třeba měnit pravidelně, výrobce sice udavá, kdy je třeba provést výměnu, v posledních letech je ale bohužel v popředí tzv. LongLife olej s dlouhými intervaly. Nenechte se svést na této vlně, ani kvalitní olej s dlouhou životností nezvládně dva roky života a 30000km, tou dobou už jsou jeho schopnosti hluboko pod 50%. Proto Vám rád poradím, co je pro Váš vůz nejvhodnější.

Výměny olejů v automatických převodovkách provádím dle zadání výrobce vozidla. Neprovádím tzv.dynamickou výměnu oleje, která je dnes prezentována jako nejlepší způsob. U některých vozidel to není ani možné a u některých značek (např. VW Group) se to ani nedoporučuje. Vyměním Vám olej v automatu přesně tak, jak se má a ještě to bude stát podstatně méně peněz, než když zvolíte cestu dynamického proplachu, který může poškodit Vaši převodovku.

Kontaktujte nás

+420 728 472 389

Potřebujete poradit nebo se domluvit? Zavolejte

jakub.ambros@seznam.cz

Potřebujete poradit nebo se domluvit? Napište mi

Dobrá u Frýdku - Místku

Své služby nabízím v obci Dobrá u Frýdku - Místku, Frýdek - Místek.

Najdete nás

Sdílejte s námi